Finalul celei de-a doua sesiuni de Bacalaureat
Cea de-a două sesiune a Bacalaureatului 2004 s-a încheiat pentru cei peste 300 de absolvenţi de liceu care nu au reuşit să promoveze acest examen în prima sesiune. Rezultatele examenelor au fost afişate ieri la Inspectoratul Judeţean Şcolar Bihor, iar cei care au fost nemulţumiţi de notele obţinute au putut depune contestaţiile până seara, în jurul orei 19.00. Rezultatele finale şi media obţinută vor fi afişate în data de 9 septembrie, iar absolvenţii care nu au reuşit nici de această dată să promoveze examenul o vor mai putea face în prima sesiune a Bacalaureatului 2005.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.