Asociaţia Judeţeană de Fotbal aşteaptă în continuare echipele angrenate în Divizia D şi Campionatul Judeţean să se prezinte la sediul instituţiei pentru a obţine vizele anuale pentru jucători. Printre echipele care n-au obţinut încă viza pe anul 2004 se află patru divizionare D (Oţelul Ştei, Biharea Marmogranit Vaşcău, Petrolul Suplac şi Petrom Abram) şi unsprezece echipe din judeţ: Minerul Şuncuiuş, Do-Do Săntandrei, Cetatea Biharea, Unirea Sălard, Voinţa Cetariu, Unirea Oşorhei (Seria Nord), respectiv Victoria Tulca, AS Grădinari, Şoimii Urviş, Vulturul Dobreşti şi Progresul Tăut (Seria Sud).