* Sâmbătă, 6 martie, începând de la ora 9.00, în Parcul Muncitorilor din Oradea, va avea loc testarea fizică a arbitrilor de fotbal din lotul divizionar "D" şi judeţean, urmată de testarea teoretică. Arbitrii vor prezenta, în mod obligatoriu, viza anuală a carnetului şi viza medicală. * Marţi, 9 martie, de la ora 15.00, la sediul A.J.F. Bihor va avea loc instruirea şi testarea observatorilor din lotul judeţean.