Prima ediţie a "Cupei Presei" la tenis de masă
Prima ediţie a "Cupei Presei" la tenis de masă se dispută astăzi, de la ora 18.00, la sala din incinta SC Congips SA. Partidele se vor desfăşura pe mese de tip Joola, iar mingile vor fi de tip "Butterfly". Provocarea adresată presei sportive locale a fost lansată de membrii Clubului Sportiv "Iris Team", preşedinte Varga Arpad, scopul urmărit fiind cel de a-i pune pe presari să demonstreze prin fapte, nu doar prin vorbe, cât de bine se pricep la acest sport, dar şi de a oferi atât membrilor clubului, cât şi reprezentanţilor mass-media momente de relaxare activă.



Comentarii
Nu există nici un comentariu.