Cele două nume sunt deja cunoscute iubitorilor tenisului pentru sprijinul constant acordat sportului alb orădean în ultimii trei ani. Un nou transport, constând din mingi şi rachete de tenis a sosit de la M?nchen cu destinaţia Oradea, în tradiţia bunelor legături dintre Clubul Sportiv "Voinţa" Oradea şi Tenis Club Eching bei M?nchen din capitala Bavariei. Sigi Gutter şi Gerda Markel, reprezentanţii clubului bavarez, au reînnoit, cu această ocazie, invitaţia pentru cei mai valoroşi tenismani orădeni de a participa la turneul din acest an, organizat de către clubul german. La fel cum au făcut-o în ultimii trei ani, cei doi s-au oferit să găzduiască tenismanii orădeni pe toată perioada competiţiei. Convingerea noastră este că rezultatele din ultimii ani ale tenisului de pe malurile Crişului Repede obţinute de Ina Danciu, Răzvan Bercea sau Alexandru Stohor poartă şi amprenta acestui sprijin constant.