TV - Sport
Sâmbătă, 21 august
NAŢIONAL TV
13.15 Auto Show
18.15 Fotbal din Ligue I: Nice - Olimpique Marseille
21.00 Fotbal din Ligue I: Toulouse - Paris Saint Germain
00.00 Noaptea artelor marţiale
TVR 1
17.45 Povestiri olimpice
19.45 Sport
19.00 Buletin olimpic Atena 2004
19.30 JO Atena 2004.
23.15 Buletin olimpic
TVR 2
08.00-09.00 Rezumatul zilei precedente
09.00-11.00 Canotaj - direct
11.00-13.00 Tenis de masă (feminin), Volei (masculin) - transmisiuni directe alternative
14.30-16.15 Handbal (feminin) - direct
18.00 Fotbal din Divizia A: Oţelul Galaţi-Farul Constanţa
22.00-23.30 Baschet (masculin) - înregistrare
Antena 1
12.00 Gillette World Sport Special
19.40 Sport
20.00 Fotbal din Divizia A: Rapid - FC Naţional
Pro TV
10.00 Raliul Germaniei
19.45 Sport
Prima TV
10.00 Sport, dietă şi o vedetă
18.45 Sport
TV Sport
09.00 Telesport - ştiri
11.00 Fotbal din Divizia A - Seria a II-a: CS Otopeni - Pandurii Târgu Jiu
13.00 Romanian Tenis Circuit (Târgu Mureş), înregistrare
19.00 Telesport
EUROSPORT
08.30 Canotaj - trs. dir.
10.15 Înot
13.00 Cliclism - trs. dir.
13.30 JO - Buletin olimpic
13.45 Box - trs. dir.
15.00 Ciclism - trs. dir.
19.00 Judo - decalat
19.30 Înot - trs. dir.
21.00 Sărituri în apă - trs. dir.
21.45 Box - trs. dir.
22.15 Sărituri în apă
23.00 Haltere - decalat
00.00 JO - Olimpic extra
Duminică, 22 august
NAŢIONAL TV
18.45 Sport
19.00 Fotbal din Divizia A: Poli AEK Timişoara - FC Braşov
TVR 1
11.30 JO. Rezumatul zilei
19.30 JO. atletism
20.00 Minutul 91
20.15 Fotbal din Divizia A: Dinamo - Steaua
23.00 JO. atletism
23.30 Buletin olimpic
TVR 2
07.30 JO. Rezumat
08.30 JO. Canotaj
10.30 JO. Tenis de câmp
11.30 JO. Handbal
14.00 JO. Tenis de masă
14.30 JO. Handbal
17.00 JO. Tenis de câmp
20.00 JO. Atletism, Gimnastică
Pro TV
19.45 Sport
Antena 1
19.50 Sport
23.00 Recursul etapei
Prima TV
18.45 Sport
TV Sport
09.00 Telesport
11.45 Fotbal din Divizia A - Seria a II-a: CS Otopeni - Pandurii Târgu Jiu, reluare
15.15 Motocros. Etapa de Campionat Mondial de la Ciolpani
Observatorul sportiv
18.30 ATP Magazin
21.00 Cursa de la NASCAR - cursa de la Michigan
23.00 Lupte. Local Kombat
EUROSPORT
08.30 Canotaj - trs. dir.
10.00 Atletism - reluare
12.00 Motociclism viteză - trs. dir.
16.15 JO - Buletin olimpic
13.30 Ciclism - trs. dir.
19.00 JO - Buletin olimpic
19.15 Atletism - trs. dir.
23.15 Gimnastică artistică - decalat
00.00 JO - Olimpic extra
01.15 Sărituri în apă - decalat
02.00 Raliul Germaniei - decalat
02.30 Tenis - decalat
03.30 Atletism - reluare
Redacţia nu-şi asumă răspunderea pentru modificările de ultimă oră survenite în programul sportiv.
Comentarii
Nu există nici un comentariu.