Un bărbat de 62 de ani, din comuna bihoreană Chişlaz, a fost găsit mort, ieri dimineaţa, în curtea casei sale, ucis de taurul din gospodărie. Se pare că animalul se afla în perioada de împerechere, iar vecinii spun că de câteva zile era foarte agitat.


